SMS půjčky – co to vlastně je?

Půjčka jsou peníze. Nejjistější peníze jsou v ruce, pěkné šustivé bankovky. Nebo v bance, na našem účtu. Ale jak je možné spojit mobilní sítě, tedy SMS a peníze? Jak je možné získat SMS půjčku? Velmi jednoduše. A pohodlně.

Při běžné půjčce zajdete do banky, sepíšete kopu papírů, pak si je necháte ověřit v mzdové účtárně, ověřit podpisy u notáře a když máte štěstí, banka vám půjčku schválí. Ještě jste ale peníze nedostali a už jste naběhali kilometry, ztratili mnoho času, zaplatili spoustu peněz na poplatcích a výsledek je stále nejistý.

Při SMS půjčce se přes internet zaregistruje na stránce a nemusíte nikam chodit. Zabere to pár minut a ani nemusíte použít svůj vlastní počítač. Stačí kamarádův nebo v internetové kavárně. Po registraci si už můžete půjčit.

SMS půjčka funguje jednoduše zasláním správné SMS zprávy na konkrétní číslo. Vzor zprávy si můžete uložit ve vašem mobilu, abyste ho později nemuseli hledat. Tedy pro půjčení si nepotřebujete vůbec internet. Nebo si uložte číslo na poradce. Poradí vám kdykoliv. Stačí zavolat.

Výhodou SMS půjčky je rychlost. Po odeslání do pár minut máte peníze na účtu a neujde vám žádná výhodná akce nebo výprodej, i když jste pár dní před výplatou. A nepotřebujete žádný doklad.

Nevýhodou SMS půjčky je, že si můžete půjčit nejvíce 10 tisíc jako ověřený stálý klient a že peníze musíte vrátit nejdéle do 30 dnů. Napoprvé si můžete půjčit nejvíce pár stovek a při včasném splacení vám bude automaticky limit zvyšován.